ŞAKİROĞLU HUKUK BÜROSU ÇANKAYA ANKARA

HAKKIMIZDA

Şakiroğlu Hukuk Bürosu, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle Türkiye’nin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir.

Bugün, geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren Sakiroğlu, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış departmanlara ayrılarak organize olmuştur.

Şakiroğlu, farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir danışman kadrosuna ve dünya dinamizmini yansıtan güçlü bir müvekkil ağına sahiptir. Şakiroğlu’nun nihai hedefi, Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan çalışma ekibi, meslek örgütleri ve güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte müvekkillerine en uygun hukuki çözümü, en kaliteli biçimde üretmektir.

Şakiroğlu, sağladığı hukuki hizmeti gerek ulusal gerekse uluslararası ihtiyaçların karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında, sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefleyerek, önceleyici hukuk misyonu ile çalışmaktadır. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekâlet ilişkisini yürütür.

ŞAKİROĞLU HUKUK BÜROSU ÇANKAYA ANKARA